השאירו פרטים
ניתן למלא את הפרטים הבאים ואנו
נחזור אליכם בהקדם:
התקשרו עכשיו: 03-9767337
אודות

אודות

OneCloud מקבוצת ONE

ONE Cloud מקבוצת ONE מספקת פתרון מחשוב ענן מקצה לקצה הכולל שירותי יעוץ, תכנון, ביצוע המעבר לענן ובסוף התהליך תחזוקה שותפת מרמת התמיכה במשתמש הקצה 24/7 (באתר הלקוח או מרחוק) ועד לניהול כלל תשתיות המחשוב והשרתים.

השירות מסופק על ידי העברת האפליקציות, הקבצים, הדוא"ל או השרתים לענן. ניתן להעביר רק חלק מהמערכות או את כולם, להתחיל בקטן ולגדול תוך כדי ובהתאם לצורך. לדוגמא, להעביר רק את שירות הדואר האלקטרוני או רק את מערכות ה- ERP/CRM או להעביר את כל חדר השרתים לענן “AS IS” .

התחל

כיום החברה עוסקת ומספקת שירותי ענן מלאים מקצה לקצה בדגש על איכות, ביצועים, אבטחת מידע ואיכות שירות גבוהה - והכל במסגרת מתקני ה- Datacenter הפזורים במס' מיקומים, בארץ (ענן מקומי) ובעולם (ענן ציבורי וגלובלי) והינם בניהול מלא של החברה ובנציגות ONE.

מתקני הדאטה-סנטר דרכם מסופקים השירותים מנוהלים ומתוחזקים על ידי צוות המומחים של "ONE Cloud", המערכות המותקנות ב-Datacenter של "ONE Cloud" מבוססים מותגי על, ע"י היצרנים המובילים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, החל משרתי האירוח, מערכות האחסון, ציוד התקשורת ומערכות אבטחת המידע עם דגש על ביצועים גבוהים במיוחד ושרידות יתרה.

fullwidthumg222

השירותים שלנו

החברה מספקת תשתיות מחשוב בענן, שירותי תקשורת ואבטחת מידע במודל שירות (as a Service) עבור השוק העסקי. החברה הוקמה במטרה לספק פתרונות IT מתקדמים ומנוהלים, שירותי ענן שונים באמצעות דאטה סנטר מקומי או פתרונות ענן ציבורי, שירותי טלפוניה בענן ,ייחודיים ואיכותיים במודל שירות  תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, מקצועית ואישית ללקוח.