השאירו פרטים
ניתן למלא את הפרטים הבאים ואנו
נחזור אליכם בהקדם:
התקשרו עכשיו: 03-9767337
שירותי ענן

שירותי ענן

מתן שירותי ענן ייחודיים ואיכותיים
המאפשרים פרישת שירותים ותשתיות באופן גלובלי

ONE Cloud מספקת שירותי ענן מקצה לקצה הכולל שירותי יעוץ, תכנון, ביצוע המעבר לענן ובסוף התהליך תחזוקה שותפת מרמת התמיכה במשתמש הקצה 24/7 (באתר הלקוח או מרחוק) ועד לניהול כלל תשתיות המחשוב והשרתים. יש לנו את הכלים לגבות אתכם ועזור לכם להתמודד עם התקפות וירוסים, האקרים, בעיות שרת, תקלות ושגיאות.

שירותי ענן של חברת ONECLOUD


ONE Cloud עוסקת ומספקת שירותי ענן מלאים מקצה לקצה בדגש על איכות, ביצועים, אבטחת מידע ואיכות שירות גבוהה - והכל במסגרת מתקני ה- Datacenter הפזורים במס' מיקומים, בארץ (ענן מקומי) ובעולם (ענן ציבורי וגלובלי) והינם בניהול מלא של החברה ובנציגות ONE.


למה הכוונה במילה ענן?

ענן היא רשת אינטרנט שבה ממוקמים כל הקבצים שלך. בתוך הענן כל המידע והנתונים שלך מגובים בצורה הטובה ביותר והאמינה ביותר. 

בכל מצב של תקלה, כמו וירוס, מחיקה בטעות או התקפה זדונית במקרה, אם המידע שלך מגובה בענן, שחזור הנתונים הוא תהליך קל ומהיר. 

יש לנו את הכלים לגבות אתכם ולתת לכם שירותי ענן על מנת לעזור לכם להתמודד עם התקפות וירוסים, האקרים, בעיות שרת, תקלות ושגיאות.

שרות טלפוני, אנושי ואישי בעברית 24 שעות על 7 ימים. יחד עם מחלקה ייעודית של קשרי לקוחות ומנהל תיקי לקוחות לטיפול מקסימלי ומלא לשביעות רצון הלקוח.
One Stop Shop, כאן אפשר לקבל את רוב אם לא כל צרכי המחשוב של הלקוח בצורה קלה ונוחה הן מהצד התפעולי, הטכני, המכירתי, ולא פחות חשוב החשבונאי.
אנחנו מתארחים במס' מתקני דאטה-סנטר מקומיים מהגדולים והמתקדמים ביותר שיש במזרח התיכון, בתקינה של עד Tier IV, התקינה הגבוהה ביותר שיש ל- Datacenter בעולם.
אנחנו לא מנהלים את הלקוח ! ONE Cloud מפעילה את הענן הציבורי האוטומטי הראשון והיחיד מסוגו בישראל. המערכת מספקת ממשק ניהול נוח ללקוח הסופי המאפשרת גמישות מרבית לכלל שרותיו ומעניקה ללקוח שליטה מלאה מכל מקום ובכל זמן. כמובן שאם תרצה, נשמח לבצע עבורך את הפעולות.

שירותי ענן - 3 יתרונות מרכזיים

  • כל הנתונים שיש לך במחשב מקבלים גיבוי ומאובטחים על ידי טכנולוגיית ענן הטובה והמתקדמת ביותר. הכל טמון בחוות שרתים. כיום כל החומר והמידע המסווג שמור בחוות שרתים חזקות ועצומות ברמה בינלאומית. חוות שרתים אלו נותנות מענה מושלם לחברות ועסקים. ביכולתן לשמור, לגבות ולאבטח בעלי עסקים ואנשים שהמחשב שומר את כל העבודה והמידע החיוני ביותר להם כמו למשל, מפתחים, מנהלים של מערכות מחשוב ובעיקר חברות עם דאטאט שעליו מתבססת החברה.
  • שירותי ענן משמעותם העברת המידע והחומר הרגיש למקום יותר וירטואלי, בכל מקרה לא פיזי. היתרון הזה מקל עלינו. אין יותר צורך להחזיק, לשמור ולאחסן מכשירים או דיסקים. לא צריך למצוא מקום אחסון עבורם ובנוסף דיסקים וכל חומר גולמי אחר חשוף לנזקים מכל סוג שלהוא ויכול לההרס ולהתקלקל ואיתו כל הנתונים שלך. בנוסף להכל שמירה וגיבוי נתונים בענן מתבצע בעלויות מינימליות ואין צורך בהכנת תשתית פיזית או ציוד כלשהו.
  • גיבוי בענן של הנתונים מקל על המחשב. יש פחות נטל על המחשב וכך גם יותר כוח ומהירות.